wholesale nba jerseys nhl jerseys cheap cheap nfl nike jerseys carolina panthers jerseys cheap cheap baseball jersey cheap nfl jerseys cheap nfl football jerseys cheap seahawks jerseys cheap hotels in jersey city cheap softball jerseys

Turkcell Sarı Kutu Nedir? Sarı Kutu Hediyeleri Neler?

admin

Cep telefonu sektöründe kızışan rekabet ortamı GSM şirketlerini ister istemez rekabet ortamına sokarak yeni yeni kampanyalar ve proğramlar tasarlamaktadırlar. Turkcell sarı kutu kampanyasıda bunlardan biridir. Kısaca Türkcell sarı kutu nedir? Turkcell sarı kutu hediyeleri nelerdir? Turkcell sarı kutu hediye kataloğunda neler var diye merak edenler için bu yazımızı hazırladık.

Turkcell sarı kutu uygulamasına turkcell hattında 1 yıl süreyle kalan hazır kart ve faturalı turkcell hat kullanan tüm müşteriler katılabilmekteymiş. Turkcell sarı kutu programına katılan kullanıcılara Turkcell hatta geçirdikleri her gün için sarı bir puan kazanmaktadırlar. Turkcell de kalmaya devam eden gsm kullanıcısı her gün için 10 sarı puan kazanmaktadırlar. biriken bu puanlar ile sarı kutu kataloğunda bulunan hediyelerden birini seçebilmektedirler.

Turkcell sarı kutu uygulamasına katılmak isteyen turkcell kullanıcıları telefon cihazlarının sms sayfasını açıp  ​SARIKUTU yazıp 2222′ye gönderenler sarı kutu hediyelerinden birisini seçebilmektedirler. Sarı kutu kampanyasına katılmak için gönderilen sms karşılığı 0.40 krş ücret ödemek zorundalardır. Sarı puan toplayan aboneler sarı kutu hediye kataloğundan hediye seçmeleri ise ücretsizdir.

Sarı kutuda biriken paunlar nasıl öğrenilir derseniz kampanyaya katıldıktan sonra ​Sarı Puan yazıp 2222′ye ücretsiz SMS göndererekbiriktirdikleri sarı puanları

turkcell sarı kutu nedir sarı kutu hediyeleri nelerdir.

öğrenebilrsiniz. Sarı kutu puanı tüm turkcell kullanıcıları için geçerli olmakla beraber sarı kutu kampanyasına katılmayanlar hediyelerini seçemezler diye bir kural konmuştur.

Turkcell sarı kutu hediyelerinin neler olduğunu merak edenler iki şekilde öğrenebilirler. Bunlardan birincisi ​turkcell’in internet sitesine girerek ikincisi ise 5327572222 nolu telefon numarasını ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell sarı kutu hediye kataloğunda bulunan hediyeleri alabilmek için sarı kutunuzda yeterli puan ile hediyenizi seçip yada hediyenizin kodunu 2222 ‘ye göndererek alabilirsiniz. Bulunan ürünler stoklarla sınırlıdır bu sınırda ilgili hediyenin sayfasında belirtilmektedir.

Turkcell Sarı Kutu Hediyeleri Kataloğu

Turkcell Otomatik Cevap
1 Ay Boyunca Otomatik Cevap Servisi Hediye.
300 Puan

Turkcell Cep Açık
1 Ay Boyunca Cep Açık Servisi Hediye.
300 Puan

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir