Survivor Müge Üzel Kimdir, Hayatı, Vikipedi, Resimleri

Pazartesi, 17 Şubat 2014, 16:35 | Biyografi | 1 Yorum
by SanalX

Survivor Müge Üzel kimdir? Müge Üzel survivor 2014 gönüllüler takımında boy gösterecek adaylardan birisidir. Müge Üzel survivor 2014 gönüllüler takımına girmesiyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiş güzellerden birisidir. Peki Müge Üzel nerelidir? Müge Üzel boyu ve kilosu kaçtır? Müge Üzel sevgilisi var mı? Müge Üzel’in vikipedisini merak edenler için makalemizi derledik.

Survivor Müge Üzel Kimdir Hayatı Vikipedi Resimleri

Survivor Müge Üzel Kimdir Hayatı Vikipedi Resimleri

Survivor Müge Üzel, 1989 yılında İzmirde dünyaya geldi. Öğrenimini İzmir’de tamamlayan Müge Üzel, iş nedeniyle İstanbul’a göç etmek zorunda kalmıştır. Kısa zamanda sayılı yüz güzelleri arasında yerini alan Müge Üzel kariyerine survivor 2014 gönüllüler takımında devam ettirme kararı aldı.

Survivor Müge Üzel Kimdir, Hayatı, Vikipedi, Resimleri2

Survivor Müge Üzel Kimdir, Hayatı, Vikipedi, Resimleri2

Survivor Müge Uzel , twitter facebook ve instagram gibi sosyal mecraklarda boy göstermektedir. Müge Üzel’in twitter takipçi sayısı bugünlerde oldukça az gözükmektedir. Survivor 2014 yarışmasının yayınlanmasının ardından Manken Müge Üzel’in takipçi sayısının nasıl etkileneceği merak konusudur.

Müge Üzel’in geçmişde flörtleri olmasına rağmen bu aralar sevgilisi yoktur. Geçmişte Müge Uzel’in Galatasaraylı futbolcu Emre Çolak’ın eski sevgilisi olduğu Mert Öğün tarafından açıklandı. Müge Üzel’in fiziksel özelliklerine gelecek olursak 175 cm boya ve 57 kg ağırlığa sahiptir.

Survivor gönüllüler takımının güzel yarışmacısının hobileri arasında yüzmek ve çok sevdiği köpeği ile birlikte gezintiye çıkmaktır.

Survivor Müge Uzel’in yarışmada sergileyeceği performans hayranları tarafından merakla beklenmektedir. Sizde Müge Üzel’in survivor 2014 performansı hakkında tahminlerde ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

müge uzel vikipedi, survivor müge resimleri, müge uzel, Survıvor Müge vikipedi
Etiketler: , , , , , , , ,

"Survivor Müge Üzel Kimdir, Hayatı, Vikipedi, Resimleri" 1 Yorum Yapılmış.

  1. hafize diyor ki:

    gerçekten güzel bir bayanmış kıskandım yani. merakla survivor 2014 ü bekliyoruz.

Cevap Yaz