Melis Tüzüngüç Kimdir Hayatı Vikipedi

Salı, 16 Temmuz 2013, 22:21 | Biyografi | 6 Yorumlar
by SanalX

Fox tv ekranlarında Babam sınıfta kaldı dizisinde Yağmur Yılmaz karakterini canlandıran Melis Tüzüngüç kimdir? Babam sınıfta kaldı dizisinde sergilediği performansla genç izleyicilerin beğenisini kazanan Melis Tüzüngüç’ün gerçek yaşamından bilgiler vermeye çalışacağız. Melis Tüzüngüç kaç yaşında? Melis Tüzüngüç nerelidir? Melis Tüzüngüç boyu ve kilosu kaçtır. Erkek izleyicilerin sorduğu ilk soru ise Melis Tüzüngüç’ün sevgilisi kim oldu?

babam sınıfta kaldı yağmur melis tüzüngüç

babam sınıfta kaldı yağmur melis tüzüngüç

Babam sınıfta kaldı yağmur kimdir? Melis Tüzüngüç, İstanbulda dünyaya gözlerini açmıştır. Melis herkesin tahmin ettiği yaştan daha küçüktür ve 4 Ekim 1994 yılında doğmuştur. Melis Tüzüngüç çocukluk hayali şarkıcı ve oyunculuktur. İlk oyunculuk deneyimini Gökhan Özen’inde oynadığı Yıldız Masalı dizisinde oynamıştır. Çoğu takipcisi ilk olarak Melis Tüzüngüç’ü Harem dizisinde ki oyunculuğuyla hatırlamakta. facebook takipcileri ise Melisin Facebookta çok fotoğraf paylaşmasından şikayetçilermiş.

Melis Tüzüngüç’ün oynadığı diziler ise şöyledir: Harem, Yıldız Masalı( İpek karakterinde), Babam Sınıfta Kaldı( Yağmur Yılmaz Karakterinde) rol almıştır.

Melis Tüzüngüç’ün boyu 164 cm’dir. Melis Tüzüngüç’ün kilosu 48 kg’dır. Melisin ayakkabı numarasını da merak ediyorsanız otuz altı numara ayakkabı giymektedir. Tüzüngüç’ün saç ve göz rengi aynıdır; kahverengidir.

Melis Tüzüngüç facebook ve twitter iletişim adresleri şöyledir: facebook.com/MelissTuzunguc, twitter.com/MelissTuzunguc

melis tüzüngüç vikipedi, melis tüzüngüç, melis tüzüngüç ailesi, melis tüzüngüç sac rengi
Etiketler: , , , ,

"Melis Tüzüngüç Kimdir Hayatı Vikipedi" 6 Yorum Yapılmış.

 1. yasin diyor ki:

  begenerek izlediğim yaşına göre çok iyi oyuncu fakat yaşını ben 26 27 tahmin ediyordum

 2. papatya diyor ki:

  seni seviyorum melisss…

 3. cenk diyor ki:

  melisin sevgili kim arkadaşlar bilen var mı. İnş yoktur.

 4. yagmur diyor ki:

  Babam sinifta kaldi dizisinde cok tatli ve hos bir yüzü var beğenerek de izliyorum….bu arada ben boyunu daha uzun saniyordum:)

 5. Cansu diyor ki:

  Seni seviorum melis cok begeniorum cok guzelsin ama bn snın yasını 24 25 sanmıstm

 6. merve diyor ki:

  melis abla çok güzelsin seni seviyorum

Cevap Yaz