7:58 pm - Çarşamba Temmuz 29, 2015

İsmail Küçükkaya Kimdir Hayatı Vikipedi Biyografisi

Cuma, 23 Ağustos 2013, 20:53 | Biyografi | 0 Yorum
by SanalX

İsmail Küçükkaya kimdir biyografisi. İsmail Küçükkaya Fox tv sabah haberlerini sunacak olan gazetecidir. Son  akşam gazetesinde genel yayın yönetmenliği yapmakta iken gezi olayları nedeniyle istifa ettiği söylenmektedir. İsmail Küçükkaya nerelidir? İsmail Küçükkaya vikipedi ve İsmail Küçükkaya’nın özgeçmişi hakkında bazı bilgiler sunacağız.

İsmail Küçükkaya Kimdir Hayatı Vikipedi Biyografisi

İsmail Küçükkaya Kimdir Hayatı Vikipedi Biyografisi

İsmail Küçükkaya, 1972 senesinde Kütahya ilinin güzel ilçesi Simav da dünyaya gözlerini açmıştır, İsmail Küçükkaya Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 93 mezunlarındandır.

İsmail Küçükkaya’nın gazetecilik kariyerinden biraz bahsedelim istedik. İsmail Küçükkaya sırasıyla Hürriyet ,Sabah ve Star gazeteleri’nde muhabirlik yapmıştır.  Akşam Gazetesi’nde köşe yazarlığı, SkyTürk de Ankara Temsilciliği yapmıştır. İsmail Küçükkaya son olarak Akşam Gazetesi’nin genel yayın yönetmenliği koltuğuna oturmayı başarmıştır. Fakat bazı nedenlerden dolayı bu görevinden istifa eden Küçükkaya şimdilerde fox tv sabah haberlerini sunacağı açıklandı.

İsmail Küçükkaya’nın kitapları şunlardır; Cumhuriyetimize Dair, Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı (1923-2023). Kitap yazmanın yanınd İsmail Küçükkaya bir çok ünlü yazarın kitaplarında editörlük yapmıştır. İsmail küçükkaya’ya yeni görevi olan Fox TV sabah haberleri sunuculuğunda başarılar dileriz.

ismail küçükkaya evli mi, ismail küçükkaya evlimi, ismail yk vikipedi, ismail küçükkaya kimdir
Etiketler: , , , ,

Cevap Yaz