1:38 am - Cumartesi Temmuz 4, 2015

Güzelliğin On Para Etmez Filmi İzle

Pazar, 14 Ekim 2012, 10:53 | Sanat ve Eğlence | 0 Yorum
by SanalX

veysel-guzelligin-on-para-etmez-izle

Antalya Altın Portakal Film Festivalinde bu yılın en iyi film ödülünü alan Güzelliğin On Par’ Etmez Filmi ,film severler tarafından merak edilmeye başlandı bile.Çoğu film sever hemen internetlerini açarak: güzelliğin on para etmez filmi izle ,güzelliğin on para etmez film indir ,güzelliğin on para etmez film full indir gibi terimlerle aramaya koyulmuşlar.

Buradan hemen söyleyelim güzelliğin on para etmez filmi 2013 yılında Türkçe ve Almanca olmak üzere iki dilde vizyone girecekmiş.Bu nedenle biraz daha sabretmek gerekmektedir.Fakat güzelliğin on para etmez filminin fragmanı yayınlandı .

 

Güzelliğin on para etmez filmi fragman videosunu izleyebilirsiniz.Güzelliğin On Par’ Etmez Filmi Konusunu,Ve oyuncularının yazının devamın da bulabileceksiniz…En iyi oyuncu olarak da veysel karakterini canlandıran Abdulkadir Tuncer seçilmiş.

Güzelliğin On Par’ Etmez Filmi Konusu:

Oniki yaşındaki Veysel ve ailesi ülkelerini terk etmek zorunda kalırlar. Yeni bir hayata başlayacakları Avusturya’ya göç eden aile buradaki yaşam dinamiklerine ayak uydurmakta bir hayli zorlanırlar. Bu yeni ülke, yeni dil ve yeni kültür özellikle küçük Veysel için büyük sıkıntılar doğurur.

Veysel‘in hayattaki tek umudu ve hayali sınıfındaki Ana’ya aşkını ilan edip ondan da aynı karşılığı görebilmektir. Sürekli Ana’nın hayalleriyle yaşan genç çocuk Cem isimli orta yaşlı komşusuyla tanışınca harekete geçecek, hayallerinin gerçek sonuçlarını en saf haliyle tecrübe edecektir.

Avusturya yapımı filmin yönetmen koltuğunda Kick-Off adlı belgeseliyle yurtdışı festivallerinde çeşitli başarılar elde eden genç yönetmen Hüseyin Tabak bulunuyor.

 

Etiketler: , , , ,

Cevap Yaz