3:53 pm - Çarşamba Temmuz 29, 2015

Facebookta Nasıl Takip Edilirim?

Cumartesi, 25 Şubat 2012, 17:49 | Facebook | 1 Yorum
by SanalX

Facebookta nasıl takip edilirim? Facebook’ta haranları artırmanın tek yolu dürüst olmaktan geçmektedir. Sosyal paylaşım platformlarında onlarca sahte profil bulunmaktadır. Bu nedenle facebook’ta kişiler tarafından arkadaş olarak eklenilmek ve takip edilmek gerçek bir profil hesabından geçmektedir.

facebook takip edilme yolları

Facebook’ta belli aralıklarla içerik paylaşılması gerekmektedir. Paylaşılan içeriklerin aile toplum yapısını bozmayan türde olmasına dikkat edilmelidir. Facebook da komik videolar özellikle bebeklerin yaptığı şaklabanlıkları içeren videolar çok paylaşılmaktadır. Hayvanlar alemi ile ilgilide resimler paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımları yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey paylaşılan içeriğe doğru linkleme ve sahipleme yapılması gerekmektedir.

Farzedelim ki bir resim paylaşılacak bu resmin başlığına ilgi çekici bir başlık koymak gerekir. Resmin açıklamasına kendimizi tanıtan link eklenmeli ve facebok ve twitter adresimizi yazmalıyız.

Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın, ardından Apps bölümüne yani geliştirici alanına giriş yapın (https://developers.facebook.com/apps/) bulamayan arkadaşlarım linke tıklamanızda yeterli olacaktır. Sonrasında açılan sayfanın yanında Zaman Tüneli alanını göreceksiniz. O alanı seçtikten sonra Uygulamayı düzenleye tıklayıp, Uygulamayı sil seçeneğine tıklıyoruz. Bu butona tıkladıktan sonra artık profiliniz eski haline gelecektir.

Eğer ki uygulamalar bölümünde Zaman Tüneli uygulamasını göremiyorsanız ve daha önceden bilerek yada bilmeyerek bu eklentiyi silme arayışlarınız olduysa, ““no apps found” yazısı yazabilir. Bu durumda ise merak etmeyin kısa süre sonra profiliniz eski haline gelecektir.

Mozilla Firefox tarayıcısını kullanan arkadaşlar hemen bu sorundan kurtulabilirler. Aşağıda linkini vereceğim adresten eklentiyi indirip yükledikten sonra Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlatıp Facebook’a giriş yapın sorun kalmayacaktır.

Herkese bol takipçi ve fun dileyerek yazımızı neticelendirelim.

başkabir facebook nasıl taıp edılır, facebook da nasıl takip edilirim, facebook sayfa takibi nasıl yapılır, facebook takip edilir
Etiketler: , , , ,

"Facebookta Nasıl Takip Edilirim?" 1 Yorum Yapılmış.

  1. cengiz aksoy diyor ki:

    ya bu zaman tunelı duzelmıyor yardımcı olun lutfen

Cevap Yaz