Eser Yenenler Kimdir Hayatı Vikipedi

Çarşamba, 3 Temmuz 2013, 11:01 | Biyografi | 0 Yorum
by SanalX

Eser Yenenler kimdir? Eser Yenenler sempatik hal ve hareketi ile ekranların sevilen yüzleri arasına girmeyi başarmış durumda. Eser Yenenler son olarak Acun Ilıcalı’nın proğramı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin jüri üyesi olarak televizyonda ki başarılarına bir yenisi ekledi. Biliçli tv izleyicisi samimi, içten kişileri seçmekte zorlanmamaktadır Eser Yenenler’de bunlardan birisi olmayı başarmıştır. Taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış Eser Yenenler doğal olarakta çok kişi tarafından merak edilmektedir. Eser Yenenler nerelidir? Eser Yenenler kaç yaşında? Eser Yenenler’in sevgilisi var mı? gibi soruların cevabını sizler için derlediğimiz makalemizde yayınlamak istedik.

eser yenenler kimdir vikipedi

eser yenenler kimdir vikipedi

Eser Yenenler, sevgililer gününde 1984 yılında Bursa’da hayata gözlerini açmıştır. Eser, çoğu tiyatro oyununda oynamıştır. İnsanlar tarafından sevilen kaliteli yapıtlarda yer alan Eser Yenenler, kabul ettiği projelerin değerini de artırıyor. Eser Yenenler zamanı vaktinde şarkı gurubuda kurmuş olan bir sanatçıdır.

Eser Yenenler’in rol aldığı tiyatro ve dizi eserlerinin isimleri kısaca şöyledir; Çok Filim Hareketler Bunlar, Neşeli Hayat, Aliye(özgür)
Fırtana(erhan), Bir Demet Tiyatro, Çok Güzel Hareketler Bunlar, sanalx.com Eyvah Düşüyorum, Benzemez Kimse Sana (TV programı)(konuk oyuncu) ve son zamanlara izlemek için çoğu kişinin uykusuz kaldığı eğlence proğramı 3+1‘dir.

Eser Yenenler boyu kaç? Eser Yenenler kaç kilo? gibi soruları takipcilerimiz merak etmektedirler. Biz bu soruların pek mühim olduklarını değerlendirmediğimizden bunların cevabını vermek istemiyoruz. Kilo her insana yakışmaz fakat Eser’e yakışıyor. Kişiye baktğınızda sevimli geliyorsa, kişi birde tiyatrocu ise bunlara pek takılmayın derim. tabi boyu kilosu hakkında fikri olan yorum alanından bizimle paylaşabilir.

Eser’in sevgilisini merak edenlere cevap verecek olursak Yenenler bir zamanlar Farah Zeynep Abdullah ile flört yaşamıştı. Esere hayranlık duyan bayanlar için Farah Zeynep yol gösterici olur sanırsam.

Kimilerine göre şişman bulunan kimilerine göre tombulluğu  yakıştığı kişiler arasında sayılan Eser Yenenler Marmara Üniversitesi İşletme bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur fakat ekonomi ile arası pek yoktur.

Küçükken mahalle aralarında oynadığı futbol maçlarının en teknik oyuncusu olan Eser; Acun yapımı olan yetenek Sizsiniz Türkiye’de nasıl bir performans sergileyecek hep birlikte izleyip göreceğiz. Eser Yenerler’e hayatında ve Acunn dünyasında başarılar dileriz. umarız hep ekranlarda kalır bizi güldürmeye devam eder.

eser yenenler sigara iciyor mu, eser yenenler sigara iciyor
Etiketler: , , , , , , , ,

Cevap Yaz