2:38 pm - Çarşamba Ağustos 2, 4209

Engelli Sağlık Raporu ve Heyet Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Hangileridir?

Salı, 25 Haziran 2013, 15:01 | Enson Haberler | 1 Yorum
by SanalX

Heyet raporu vermeye yetkili hastaneler. Engelli sağlık raporu vermeye yetkili hastaneler. Hakem hastaneleri hangileri? Sağlık raporları her daim hayatımızda bulunmaktadır. Ya bir işe girersiniz sağlık raparu isterler, ya bir okul kazanırsınız tam teşekküllü hastanaden alınmış sağlık raporu isterler yada malülen emekli olabilmek için malüllük durumunuzu belirten oranda engelli sağlık raporu alabilmek için en yakın hastanenin neresi olduğu araştırmasına gireriz. Engelli sağlık raporu veren hastaneleri, heyet raporu veren hastaneleri hep kulaktan duyma bilgilerle öğrenmişizdir. Çevremizden biri bu raporu alacakta bizde o hastanenin yukarda saydığımız raporları vermeye yetkili olduğunu anlayacağız.

heyet,engelli raporu vermeye yetkili hastaneler

heyet,engelli raporu vermeye yetkili hastaneler

Bize her daim lazım olabilecek hangi hastane heyet raporu vermeye yetkili, hangi hastane maluliyet raporu vermeye yetkili bu konuda bilgilendirme yazısı ele aldık. İl merkezlerinde heyet raporlarının alınması pek sıkıntı sanalx.com olmazken özellikle taşrada ki ileçelerdeki vadandaşlar hangi hastanenin heyet raporu verdiğini bilememektedir. Birde ilçelerde bulunan her devlet hastahanesi heyet raporu, maluliyet raporu vermeye yetkili değildir.

Vatandaşların tek listede engelli raporu ve heyet raporu veren hastaneleri gösterir liste yazımızın devamında olacaktır. İstanbul, İzmir Ankara, Adana, Konya gibi büyükşehirlerde heyet raporunu veren hastanelerin sayısı oldukça fazladır. Artık hastanelerimizin büyük bir çoğunluğu tam teşekküllü hastane statüsüne geçmiş durumda.

Bu raporların hangi hastane tarafından verileceğini Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) belirlemektedir. Bu hastaneleri belirlerken bütün bölümlerin o hastanede mevcut olması ve hizmetleri yürütecek yeterli yetkinliğe sahip doktorların olmasına bakmaktadır.

Sağlık kurulu raporu vermeye yetkili olan hastaneler hakem hastanesi olmayabilir. Genelde hakem hastaneler ile heyet raporu veren haastaneler karıştırılmaktadır. Bu hastanelerin hangileri olduğunu ve hangi şehirde hangi hastanenin olduğunu yazımızın ekinde word belgesi  formatında indirebileceksiniz. Hastane listesini indirebilmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Engelli Sağlık Raporu, Heyet Raporu Vermeye Yetkili Hakem Hastaneleri Listesi İNDİR!!

heyet raporu veren hastaneler istanbul, hastanede heyet ne demek, EN YENİ HAKEM HASTANE LİSTESİ, hangi hastaneler heyet raporu veriyor
Etiketler: , , ,

"Engelli Sağlık Raporu ve Heyet Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Hangileridir?" 1 Yorum Yapılmış.

  1. yıldız gülsül diyor ki:

    heet raporu veren hastaneler istanbul

Cevap Yaz