wholesale nba jerseys nhl jerseys cheap cheap nfl nike jerseys carolina panthers jerseys cheap cheap baseball jersey cheap nfl jerseys cheap nfl football jerseys cheap seahawks jerseys cheap hotels in jersey city cheap softball jerseys

Bengi İdil Uras Kimdir Hayatı Vikipedi

admin

Bengi İdil Uras kimdir? Bengi İdil Uras televizyon dünyasına yeni adım atmış gelecek vaad eden dizi oyuncularındandır. İlk televizyon deneyimi olan”babam sınıfta kaldı” dizisinde Buse Gergin karakterini canlandırmaktadır. Bengi İdil Uras  prefosyenel olarak televizyonculuk yapacağını söyledi. Bengi İdil Uras nerelidir? Bengi İdil Uras boyu kaç cm? Bengi İdil Uras’ın sevgilisi kim?

bengi idil uras özgeçmişi

Bengi İdil Uras, 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Uras, İstanbul doğumludur.  Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun başarılı bir şekilde mezun olan Uras kısa sürede yapımcıların dikkatinden kaçmamış. Bengi İdil 1.74 boyundadır ve 60 kilo ağırlığındadır. Bengi İdil Uras’ın twitter adresini merak edenler hemen verelim; twitter.com/bengiidil.

Bengi İdil Uras’ın şimdiye kadar oynadığı diziler arasında lise defteri, unutma beni, kız kaçıran, ihanet, sanalx.com, babam sınıfta kaldı gibi başarılı dizilerde rol almıştır.

Bengi İdil Uras, fox tv de yayınlanan ”babam sınıfta kaldı” dizisinde sepmatik, sevimli, duyggusal öğrenciyi canlandıracaktır. zaten gerçek hayatta da çevresine ışık saçan biri olduğundan bu rolü canlandırmakta pekte zorlanmayacağa benziyor. Bengi İdil Uras‘ın başarılı ve alımlı hali çapkın erkeklerin dikkatinden kaçmamıştır. Şimdi herkesin bir birine sorduğu tek soru Bengi İdil Uras’ın sevgilisi var mı, varsa sevgilisin adı ne?

Dizi de Buse Gergin olarak ekranlara gelen Bengi, dizinin başrol oyuncularından Yağmurlar’ın okul arkadaşı. Buse’nin ailesi Antalyalıdır. kendine aşırı güveni olan buse hanım çevresindekiler ile ilişkileri pek zayıf olacaktır herkesle kavga edecektir.

bengi idil uras, bengi idil uras vikipedi, bengi idil uras kimdir, bengi idil uras kim

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir