2:38 pm - Perşembe Ağustos 2, 5094

Atv Kaçak Dizisi Konusu ve Kaçak Oyuncu Kadrosu İsimleri

Çarşamba, 7 Ağustos 2013, 23:11 | Sanat ve Eğlence | 0 Yorum
by SanalX

Ülkemizde mafya ve kabadayı filmlerinin ilgi görmesi yeni dizilerinde bu konulara odaklandığı görülmektedir. Atv ekranlarında eylül ayında yayınlanmaya başlayan Kaçak dizisi de bunlardan birisi olacaktır. Adını Kurtlar Vadisi ile duyuran Memati Gürkan Uygun Kaçak dizisi ile televizyona geri dönüyor. Kaçak dizi oyuncularının gerçek isimleri ve Kaçak dizisinin konusunu merak edenler için bilgilendirme yapmak istedik.

atv kaçak dizisi

atv kaçak dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan kaçak adlı dizinin konusu eskiden polis olan birinin mafya babasının oğlunu öldürmesi ve kimliğini değiştirerek kahvecilik yapan polisin hikayesidir. Kaçak dizisi izleyicileri heyecanlandırırken aynı zamanda hırslanma duygusu oluşturacaktır.

Kaçak adlı dizisinin oyuncu kadrosu şimdilik Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, Hasan Küçükçetin ve İnanç Konuk olarak bilinmektedir. Kaçak’ın yönetmenliğini Volkan Kocatürk yaparken, senaristi ise Zülküf Yücel’dir.

Kaçak dizisinin nerde çekildiğini merak edenlere cevabımız ise Sivas’ın divriği ilçesi olacaktır. Kaçak dizisinin izleyici tarafından ne kadar sevilip sanalx.com sevilmeyeceğini bekleyip göreceğiz. Dizi hakkında ki yeni gelişmeleri de bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kaçak dizisi hakkında yorumlarınızıda yazabilirsiniz.

Kaçak dizisi Atv ekranlarında Eylül ayında izleyicisi ile buluşacağı açıklanmıştır.

Etiketler: , , ,

Cevap Yaz