Ali Ece Kimdir Hayatı Vikipedi Biyografisi

Çarşamba, 14 Ağustos 2013, 12:35 | Biyografi | 1 Yorum
by SanalX
ali-ece-kimdir-ali-ece-nerelidir

ali ece kimdir hayatı vikipedi biyografisi

Ali Ece kimdir? Son zamanlarda Arda Turan’ın menejeri Ahmet Bulut ile canlı telefon bağlantısı ve beşiktaş taraftarının sadece sosyal platformlarda olduğunu kombine almaya yanaşmadıklarını iddia etmişti. Ali Ece nerelidir? Ali Ece kaç yaşında? Ali Ece kiminle evli? Ali Ece neden bandana takıyor?

Ali Ece, 1977 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Saint-Joseph Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. Ali Ece okul anısında hep okula erken yaşta başlamaktan şikayet etmektedir. Galatasaray Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi bölümünnden mezun olarak yüksek lisans yapmıştır. Spor yaşamı basketbolla başlayan Ali Ece Efes Pilsen, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta basketbol oynamıştır. 2011 yılında Senem Ece ile evlenmiştir.

Ali Ece birçok alanda yazı ve makaleler yazmıştır. Yazı yazmayı sevmesinin nedeni olarak küçükken kekeme olmasına bağlamakta. Futbol yorumlarını okumayı ve dergi yazarlığı yapmayı çok seviyor. En çok sevdiği dergide F dergidir. Ali Ece hangi takımı tutuyor diye soranlara sülalecek beşiktaşlıyız yanıtı veriyor.

Ali Ece Sadece futbol ve basketbolla da uğraşmamış birden çok müzik grubuda kurmuştur. Ali Ece‘nin romanlarıda mevcuttur. Ali Ece eserleri; on iki azizeye oniki ağıt ve ayın en güzel hali.

Ali Ece’yi kısaca FourFourTwo yani namı diğer 4-4-2 dergisi yazarı, yazı işleri müdürü, Lig Radyo yorumcusu programcısı, İlker Duralı, Fırat İşbecer ve Mehmet Ayan’ın yancısı, Skytürk yorumcusu, dinar bandosu gitarcısı, ortak söz yazarı, besteci olarak tanımlamak  yeterlidir heralde. Sevgilisi var mı derseniz Ali Ece evlidir.

Ali Ece’nin neden sürekli bandana taktığına gelince saçları kendisini bıraktığı için hemde reklam amaçlı takmaktadır. Bandanalı spor yorumcu denince herkes tanıyor örneğin.

ali ece vikipedi, ali ece kimdir, ali ece, ali ece biyografi
Etiketler: , , , ,

"Ali Ece Kimdir Hayatı Vikipedi Biyografisi" 1 Yorum Yapılmış.

  1. murat erman adalı diyor ki:

    Bende küçükken kekemeydim sulalecek fenerbahçeliyiz ama yazı yazmayı unutmuş olsam gerek heralde benim için bir kayıp :) saygılar bandanalı ADAM’a

Cevap Yaz